FraMat napisał(a):

e tam, nie było karnego. Lewy przewrócił sie skacząc nad Muchą. Mógł skoczyć wyżej...
A z drugiej strony: ani na Amikę ani na Legię nie mamy na dzisiaj armat - czyli ani jednego napadziora
|
Niestety, dlatego własnie musimy mieć 7 pkt przewagi nad nimi przed czekającymi nas meczami