Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6384
Stary 03.04.2010, 19:25
Stilic,Krivets,Peszko i Lewandowski - to najlepsza ofensywa w lidze ,robia naprawde piekne akcje jak na nasza lige ,oby im sie nei udalo jakies wykonczyc
Odpowiedz cytując