Wyświetl pojedynczy post
crazykaro
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#308
Stary 03.04.2010, 19:18
Boguski grał kichę dzisiaj, nie nadaje się na osamotnionego napastnika. Wogóle nie rozumiem czeu graliśmy z jednym napastnikiem, bo Małecki wyglądał bardziej na lewego skrzydłowego. Trzeba ściągnąc kogoś z tej lewej strony i dać 2. napastnika

A co do Poloni to najpierw mieli nadzieje że murawa im pomoże a później liczyli na "pawełka" no i się doigrali
Ostatnio edytowane przez crazykaro : 03.04.2010 o godz. 19:23.
Odpowiedz cytując