Boguski grał kichę dzisiaj, nie nadaje się na osamotnionego napastnika. Wogóle nie rozumiem czeu graliśmy z jednym napastnikiem, bo Małecki wyglądał bardziej na lewego skrzydłowego. Trzeba ściągnąc kogoś z tej lewej strony i dać 2. napastnika
A co do Poloni to najpierw mieli nadzieje że murawa im pomoże a później liczyli na "pawełka" no i się doigrali
