|
Nie oglądałem do końca meczu Lechii, wiem że przegrywali dwa do zera ,a tu wyciągnęli na remis. Mieli szanse na wygraną? A tak na marginesie to ta murawa w Lubinie nie wyglądała najlepiej ( choć w porównaniu z warszawską niebo lepsza ). Jakieś kłopoty z utrzymaniem murawy tam są? W końcu to nowy obiekt.
W Chorzowie murawa za to wzorcowa, żeby Śląsk coś tam zdziałał bo na razie Ruch ich ciśnie.
|