Wyświetl pojedynczy post
Mahazel888
Senior Member
 
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6378
Stary 03.04.2010, 19:02
Nie oglądałem do końca meczu Lechii, wiem że przegrywali dwa do zera ,a tu wyciągnęli na remis. Mieli szanse na wygraną? A tak na marginesie to ta murawa w Lubinie nie wyglądała najlepiej ( choć w porównaniu z warszawską niebo lepsza ). Jakieś kłopoty z utrzymaniem murawy tam są? W końcu to nowy obiekt.

W Chorzowie murawa za to wzorcowa, żeby Śląsk coś tam zdziałał bo na razie Ruch ich ciśnie.
Odpowiedz cytując