Wyświetl pojedynczy post
Borinho
Senior Member
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#305
Stary 03.04.2010, 19:01
Może kartoflisko ale ogólnie to czy kartoflisko czy nie to Wisła ma tylko przebłyski gry na poziomie. Dotyczy to nie mal wszystkich drużyn w Polsce z tym że my lejemy z reguły słabych i tych słabo średnich w naszej lidze dlatego idziemy na mistrza. Ogólnie jednak jak tak dalej pójdzie to żal patrzyć na przyszłość naszej ligi . Bukmacherów wyrzucił Tusk i jego rząd !!! , Jeśli nie będzie poziomu to i telewizja obniży wpływy a wtedy poziom sięgnie już sam nie wiem czego. Ogólnie jak patrzę na Polską ligę to myślę że naprawdę my od dziś musimy się cieszyć nad każdym zwycięstwem z drużyną z Kazachstanu , Gruzji , Estonii , Litwy, Białorusi ... zbliżamy się bowiem do ich poziomu.
Borinho
Odpowiedz cytując