Wyświetl pojedynczy post
crazykaro
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9025
Stary 03.04.2010, 18:58
Ja bym się zapytał jak długo pan O. będzie właścicielem praw autorskich tego stadionu? Mam na myśli czy będzie i kiedy możliwa jakakolwiek zmiana elewacji, podświetlania, osłonięcie centrali klimatyzacyjnych itp. bez pytania o pozwolenie jaśnie pana O.
Odpowiedz cytując