|
takie mecze nalezy wygrac, nie wazne jak. 3 pkty jada do Krakowa i nikt nie bedzie o tym pamietal tak i jak wielu innych slabszych meczach. Granie na kartoflisku tez nie sprzyja widowisku... zdecydowanie latwiej sie bronic na takiej murawie. Wciaz liderujemy, jest seria 3 zwyciestw w lidze.
|