Temat
:
[23. kolejka] POLONIA Warszawa - WISŁA Kraków, sobota 03.04.2010 16:15
Wyświetl pojedynczy post
west19850
Member
Od: 04.2003
Skąd: KRAKÓW_KROWODRZA DZIELNICA V/Glencoe.IL USA
Offline
#
302
03.04.2010, 18:54
Juz kiedys Przyrowski nam sprawil prezent w postaci bramki
http://www.youtube.com/watch?v=neeuRHUP_JU
west19850
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do west19850
Odwiedź stronę domową użytkownika west19850!
Znajdź inne posty napisane przez west19850