Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#299
Stary 03.04.2010, 18:23
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Bracie oczywiscie ze mi sie marzy. Marzy mi sie Lm, jakies ciekawe transfery, dobry bramkarz. Szetela bo jest wolny itd itd Ale co ja mam do gadania w tej kwesti? Co dadza moje placze i to ze bede swoje frustracje wyladowywal na forum i wyplakiwał hektolitry łez na slaba gre Wisly? Jak Cupiał i inni nie dojda do pewnych wnioskow to nic sie nie zmieni, chyba ze znow fartem wszystko sie zazebi i uda sie zbudowac jednosezonowy zespol ktory zagra dobrze w LM lub LE. Jednym slowem te placze nic nie zmienia a ja nie jestem taki wybredny zeby plakac na to ze mamy szanse 3 raz z rzedu zdobyc MP i ze mimo wszystko Ci pilkarze ktorzy graja tak slabo sa/beda najlepsi w Polsce od 3 lat...
Masz rację. Co się bedziemy ciśnieniowac aż nam żyłka pęknie, skoro wpływu na to żadnego człowiek nie ma.
..
Odpowiedz cytując