thechris napisał(a):

Najlepszy był dzisiaj Diaz.
Najsłabszy Ba.
|
Trudno się nie zgodzić, dziś zagrał najlepiej ze wszystkich zawodników Wisły i to było widać na boisku, dużo walczył wszędzie go było pełno.
Może i będę nudy ale to kolejny mecz gdzie nie ma strzałów z daleka a sytuacja z 90 minuty potwierdza fakt że dziś opłacało się strzelać za pola karnego.
Rozciągamy grę na skrzydła, przyzwoity mecz Łobodzińskiego był w moim odczuciu bardziej widoczny niż Piotrek Brożek.