Wyświetl pojedynczy post
Lechista69
Senior Member
 
 
Od: 01.2008
Skąd: Gdańsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#295
Stary 03.04.2010, 18:08
No to tyle jesli chodzi o mecz, poziom meczu dno, gra pilkarzy tragedia, prawdopodobnie mamy mistrza ktory bedzie bardziej chujowy od zeszlorocznego (nie bede tlumaczyl o co mi w tym chodzi ;d) ale za eee zaaa ambicje ee nienie zaa wole walki eee nieee za postawe na boisku Tez nie ale za cos napewno nalezy pochwalic dzisiaj graczy a mianowicie za 3 pkty z ostatnim zespolem w tabeli na kartoflisku.
"Ciągle powtarzam to piłkarzom: Lechia to nie imienny u cioci Jadzi. To symbol daleko wykraczający poza sport." - Bobo K.
Odpowiedz cytując