No to tyle jesli chodzi o mecz, poziom meczu dno, gra pilkarzy tragedia, prawdopodobnie mamy mistrza ktory bedzie bardziej chujowy od zeszlorocznego (nie bede tlumaczyl o co mi w tym chodzi ;d) ale za eee zaaa ambicje ee nienie zaa wole walki eee nieee za postawe na boisku

Tez nie ale za cos napewno nalezy pochwalic dzisiaj graczy a mianowicie za 3 pkty z ostatnim zespolem w tabeli na kartoflisku.