Wyświetl pojedynczy post
Mamba
Senior Member
 
 
Od: 02.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#291
Stary 03.04.2010, 17:53
Piękny prezent nam się trafił! A radość Małego, Boguskiego i reszty pokazuje, że im zaj**** zależy na dobrej grze - ale jednak czegoś brakuje żeby ją osiągnąć.
Teraz mam pytanko: Czy Ba to defensywny pomocnik? Gość z pewnością ma najlepszą technikę w naszym klubie i za każdym razem się wqrwiałem jak widziałem, że cofa się po piłkę lub gra na równi z naszymi obrońcami zamiast grać bardziej z przodu - z jego przeglądem techniką i podaniami to on powinien grać rozgrywającego/asystenta a nie robić za 5 obrońce. Fakt przytrafiają mu się głupie straty ale sądzę, że to przez jego podejście. On dobrze wie, że jest o niebo lepszym zawodnikiem od reszty przeciwników i czasem z powodu braku koncentracji pośle głupią piłke. Juszczyk miał farta, że strzelali w niego na plus jego interwencja sam na sam i w sumie nić się nie różniło czy to by Juszczyk grał czy Pawełek w tym meczu, no może lekki plus dla Juszczyka
W meczu brakowało mi Hristova górne piłki w tym meczu by były dla niego w sam raz.

Odpowiedz cytując