Wyświetl pojedynczy post
jurukuru
Senior Member
 
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#288
Stary 03.04.2010, 17:50
Brawa dla Juszczyka i Diaza. Resztę przemilczę.
Ale szydera z tą murawą oglądając ponad 90` tej padaki, wypisywanie na forum na temat murawy i grajków i tu taka akcja i poprawa humoru na święta
graliśmy padake ale są 3 punkty
Powód: TS
Ostatnio edytowane przez jurukuru : 03.04.2010 o godz. 17:54.
Armia Białej Gwiazdy- z nią się liczy każdy, honoru Wisły i Krakowa strzeże
ta sławna brygada!

Odpowiedz cytując