|
Śmieszą mnie kolesie krytykujący wszystkich wkoło że nie byli na jakimś meczu, samemu się tłumacząc że mieszkają 350 km od Krakowa. Dziś mając mecz za rogiem, mając możliwość kupienia biletu na sektor Polonii,przesiedzieli mecz przed TV.
Trzeba krytykować jak grają źle i trzeba chwalić jak grają dobrze. Kochać trzeba zawsze. Czasy "Nic się nie stało" skonczyły się po Legii i frajersko przegranych derbach.
Dziś zagrali piach i nie bójmy się tego pisać.
90minut.pl o tabeli 2005/2006 napisał(a):
|
"Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."
|
|