|
Do Euro chyba sie nic nie zmieni w Polsce, ale licze ze po Euro roz.......a pzpn nawet pod grozba zawieszania nas bo to jest ****a zalosne ze Wojciech sypnie sianko i sedzia nie widzi problemu by grac na tym gownie... wpierdalac walkowery do skutku! Albo bedzie siano na murawe albo 2 liga czeka...
"Ciągle powtarzam to piłkarzom: Lechia to nie imienny u cioci Jadzi. To symbol daleko wykraczający poza sport." - Bobo K.
|