Temat
:
[23. kolejka] POLONIA Warszawa - WISŁA Kraków, sobota 03.04.2010 16:15
Wyświetl pojedynczy post
KRIS22
Senior Member
Od: 05.2005
Skąd: KRAKÓW PLASZÓW
Offline
#
280
03.04.2010, 17:45
Szczerze to mnie wali jaki dzisiaj był styl przed meczem powiedziałem znajomym z którymi oglądałem mecz ze dla mnie liczą sie tylko 3 punkty i je zdobylismy Wesołych Świąt dla Wszystkich Wiślaków
KRIS22
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do KRIS22
Znajdź inne posty napisane przez KRIS22