Wyświetl pojedynczy post
KRIS22
Senior Member
 
Od: 05.2005
Skąd: KRAKÓW PLASZÓW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#280
Stary 03.04.2010, 17:45
Szczerze to mnie wali jaki dzisiaj był styl przed meczem powiedziałem znajomym z którymi oglądałem mecz ze dla mnie liczą sie tylko 3 punkty i je zdobylismy Wesołych Świąt dla Wszystkich Wiślaków
Odpowiedz cytując