Wyświetl pojedynczy post
Mamba
Senior Member
 
 
Od: 02.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6368
Stary 03.04.2010, 17:41
Obiekt w Poznaniu z widoku murawy mimo, że nie ukończony prezentuje się fantastycznie. Ehh mam nadzieje, że nasza arena po ukończeniu pozytywnie mnie zaskoczy... A tak to oby na remis, a jeśli ktoś musi wygrac to licze na legie - teraz są chyba mniej groźni w walce o misrza.

Odpowiedz cytując