|
Obiekt w Poznaniu z widoku murawy mimo, że nie ukończony prezentuje się fantastycznie. Ehh mam nadzieje, że nasza arena po ukończeniu pozytywnie mnie zaskoczy... A tak to oby na remis, a jeśli ktoś musi wygrac to licze na legie - teraz są chyba mniej groźni w walce o misrza.
|