Wyświetl pojedynczy post
gromaders
Senior Member
 
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#276
Stary 03.04.2010, 17:41
gra koszmarna, ja nie wiem za co oni biorą pieniądze, i proszę mi tu nie zwalać na stan boiska bo było takie same dla obu drużyn i jakoś Polonia potrafiła grać lepiej
Odpowiedz cytując