Wyświetl pojedynczy post
bartek89TS
Senior Member
 
 
Od: 11.2008
Skąd: Stołeczne Królewskie Miasto KRAKÓW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#275
Stary 03.04.2010, 17:41
Jak Wisełka nie może, nie może, nie może, to jej Piatek pomoże, pomoże HEJ! Grali jak grali, murawa swoje zrobiła jak widac to było w 91 minucie, szczęście sprzyja lepszym itd itdNie ma co szukac tłumaczeń, są Święta, zdobylism,y bardzo cenne 3 punkty i to jest najważniejsze, pomińmy już w jakich okolicznosciach i jaką grą, możemy teraz spokojnie zasiąść w fotelach i popatrzeć na mecz Lech-Legia (stawiam 1:1) WESOŁYCH, ZDROWYCH, SPOKOJNYCH I WIŚLACKICH ŚWIAT !
Odpowiedz cytując