Wyświetl pojedynczy post
gigant
Joker the Great
 
Od: 06.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#272
Stary 03.04.2010, 17:40
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
hej Wisła gooool!!!
A maja za swoje. Liczyli na złe boisko i pawełki no to wpuscili pawełka dzieki złemu stanowi boiska hehe
Teraz jeszcze remis Lecha z Legia i bedzie git.
A do narzekajacych: nie ma co narzekac, jak jestescie tacy zajebisci a Wisla gra na poziomie 3 ligi to ruszcie dupy i sobie sami grajcie. Kasa super, jak mowicie grac w sumie nie trzeba umiec. Ale rozumiem to taka cecha narodowa oby narzekac, naplakac sie to wtedy jest fajnie
Ja was ludzie naprawde nie rozumiem. Wygrywamy fartem i ****, wazne ze wygrywamy. Ale wy zawsze bedziecie narzekac. Nie wazne ze dzis gralismy slabo i wygralismy po bledzie Polonii wy MUSICIE narzekac. Nie wazne ze dzisiaj bysmy zagrali jak Barcelona wy i tak bedziecie .......ic ze za slabo zagrał jeden czy 2 zawodnikow i bedziecie ich od chujow wyzywac. Nie rozumiem was, nie potraficie sie cieszyc z tego co jest tylko potraficie narzekac na to czego nie ma. **** tam nie bede sie rozpisywał bo i tak tego nie zrozumiecie i to nie poskutkuje
Zmien juz płyte bo mnie irytujesz od dawna. Nie odpisuj.
90minut.pl o tabeli 2005/2006 napisał(a):
"Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."
Odpowiedz cytując