Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 03.04.2010, 17:39
maRgrabkarz napisał(a):Wyświetl post
no muszę się o to spytać: niektórzy nadal/znowu widzieli "rękę Kasperczaka"?
nie mam nic do warsztatu Henriego. Po prostu kolejny mecz mnie utwierdza w przekonaniu, że tym kopaczom trzeba przez min. miesiąc na spokojnie wkładać do głowy pewne schematy by zrozumieli cokolwiek, np. jak się prosto kopie piłkę, szybciej ją rozgrywa itd.
Inna sprawa, że murawę w Warszawie mają przynajmniej adekwatną do poziomu grających dzisiaj na niej drużyn.
Do końca sezonu nic sie nie zmieni. Natomiast od nowego należy wymagać zdecydowanej poprawy gry. Najbardziej kuleje gra bez piłki.
..
Odpowiedz cytując