|
A moze Pawelek rzucil klatwe na Przyrowskiego ? Taki dotyk smierci i wszystkie pawelki przejda teraz na niego ? Teraz wszyscy beda liczyli na przyrusie hahahaha
Reke Kasperczaka widac i teraz jestem w stanie stwierdzic ze KAZDY kto mysli inaczej powinien sie leczyc.
"Ciągle powtarzam to piłkarzom: Lechia to nie imienny u cioci Jadzi. To symbol daleko wykraczający poza sport." - Bobo K.
|