Subiektywne oceny:
Juszczyk - 5 - niby pewny ale umiejętności nie te i to było widać
Alvarez - 5 - w obronie dość poprawnie ale im bardziej do przodu tym gorzej i to nie pierwszy raz tak
Głowacki - 6 - profesor nie do zastąpienia
Marcelo - 6 - jak wyżej
Diaz - 7 - niezła gra Diaza w obronie, cały czas szukał gry, aktywny w ofensywie
Łobodziński - 5 - do pewnego czasu walczył, później starał się już tylko grać i tylko ten chaos kiedy piłka przy nodze przeszkadzał
Sobolewski - 7 - serce drużyny mocno bijące
Issa BA - 5 - do 60 minuty nieźle, później powinien zostać zmieniony, widać było jego zmęczenie w stratach
Piotr B. - 4 - niestety na dynamicznego skrzydłowego to on się nie nadaje, słaby mecz
Małecki - 7 - jak zwykle aktywny a dziś nawet trochę mniej chaotyczny niż zazwyczaj
Paweł B. - 2 - gdzie ta forma...
Boguski - 6 - wniósł świeżość
Przyrowski - 10

- niech go wypożyczą do Sląska
A mecz słaby i to nawet bardzo **