Już nasi kopacze próbowali mi zepsuć Święta a tu taki piękny prezent od rywali ( nie winiłbym obrońcy) , a przecież Przyrowski do 90 minuty bronił bardzo dobrze i pewnie. Życie jest okrutne.
Meczyk taki jak murawa , czyli ciężki. Juszczyk pewniejszy ( tak mi się wydaje) od Mariuszka i on powinien bronić w meczu z WKS. Słaby mecz Ba , ale to nie było boisko dla niego , po za tym widać że rozkręca się Boguski , oby omijały go kontuzje.
Ogólnie - Wesołych Świąt ....i niech w meczu Wronek z Legią będzie 3-3
