Wyświetl pojedynczy post
podszywacz
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#265
Stary 03.04.2010, 17:36
Wasiu napisał(a):Wyświetl post
Przypomnij mi ile razy ich przeciwnicy strzelali sobie samobóje?

ANI RAZU.
Oni strzelali w 90 minucie bo walczyli caly czas, a my prezentujemy antyfutbol i dostajemy prezenty od losu. A w zasadzie to zaden prezent tylko bodziec do kolejnej kompromitacji w Europie. Dzisiejsze zwyciestwo zupelnie niezasluzone, aczkolwiek ciesze sie z niego podwojnie. Bo raz, ze wygralismy ciezki mecz, a dwa, ze Polonia dostala za swoje. Za brak jakiejkolwiek pielegnacji tego kartofliska i za bunczuczne wypowiedzi. Sobol sie dzis wykartkowal - i dobrze. Ze Slaskiem sobie powinnismy poradzic. Byle tylko nasi stoperzy mieli na uwadze, ze maja po 3 kartki. Jeden z nich by w zasadzie mogl usiasc na lawce w tym meczu.

Dzisiaj najlepszy - raczej Małecki, może Diaz
Najgorszy - zdecydowanie Ba
Masz zupełną rację. Ale fuks to jest fuks i basta. Zdobycie bramki w doliczonym czasie gry obojętnie w jaki sposób to fuks. I nie ma sensu rozkminiać.
Раз два трзы, Туск ухади!
Odpowiedz cytując