hej Wisła gooool!!!
A maja za swoje. Liczyli na złe boisko i pawełki no to wpuscili pawełka dzieki złemu stanowi boiska hehe
Teraz jeszcze remis Lecha z Legia i bedzie git.
A do narzekajacych: nie ma co narzekac, jak jestescie tacy zajebisci a Wisla gra na poziomie 3 ligi to ruszcie dupy i sobie sami grajcie. Kasa super, jak mowicie grac w sumie nie trzeba umiec. Ale rozumiem to taka cecha narodowa oby narzekac, naplakac sie to wtedy jest fajnie

Ja was ludzie naprawde nie rozumiem. Wygrywamy fartem i ****, wazne ze wygrywamy. Ale wy zawsze bedziecie narzekac. Nie wazne ze dzis gralismy slabo i wygralismy po bledzie Polonii wy MUSICIE narzekac. Nie wazne ze dzisiaj bysmy zagrali jak Barcelona wy i tak bedziecie .......ic ze za slabo zagrał jeden czy 2 zawodnikow i bedziecie ich od chujow wyzywac. Nie rozumiem was, nie potraficie sie cieszyc z tego co jest tylko potraficie narzekac na to czego nie ma. **** tam nie bede sie rozpisywał bo i tak tego nie zrozumiecie i to nie poskutkuje