Wyświetl pojedynczy post
lorddavy
Senior Member
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 03.04.2010, 17:35
Lechista69 napisał(a):Wyświetl post

Polonia kare powinna placic za ten syf !
Oczywiście, że powinni bulic a nawet sędzia techniczny powinien miec prawo do odgwizdania walkowera za takie kartoflisko. No sory to juz w 5 lidze sa duuuzo lepsze boiska a to ma byc Ekstraklasa? Poziom meczu dramatyczny i na pewno w jakiejs mierze stalo sie to przez murawe. na amice ostatnio to samo bylo a okazalo sie, ze mozna murawe wymienic. Karac walkowerami inaczej wsi z ligi nigdy nie wyplenimy.
Odpowiedz cytując