Lechista69 napisał(a):

Polonia kare powinna placic za ten syf !
|
Oczywiście, że powinni bulic a nawet sędzia techniczny powinien miec prawo do odgwizdania walkowera za takie kartoflisko. No sory to juz w 5 lidze sa duuuzo lepsze boiska a to ma byc Ekstraklasa? Poziom meczu dramatyczny i na pewno w jakiejs mierze stalo sie to przez murawe. na amice ostatnio to samo bylo a okazalo sie, ze mozna murawe wymienic. Karac walkowerami inaczej wsi z ligi nigdy nie wyplenimy.