Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#260
Stary 03.04.2010, 17:35
Cytat:
no muszę się o to spytać: niektórzy nadal/znowu widzieli "rękę Kasperczaka"?
Oczywiscie ze widac.
Sam w to nie wierzylem, ale teraz gramy calkowicie inaczej niz za Skorzy.

A co do meczu, to Polonia to zespol idealny do grania z kontry. Tam wtlukli Lechowi i w takim ataku czuja sie najlepiej. Dlatego zazwyczaj z Arkami, Piastami i innymi męczy, a z lepszymi pokazuje nieco więcej.
Odpowiedz cytując