Cytat:
no muszę się o to spytać: niektórzy nadal/znowu widzieli "rękę Kasperczaka"?
|
Oczywiscie ze widac.
Sam w to nie wierzylem, ale teraz gramy calkowicie inaczej niz za Skorzy.
A co do meczu, to Polonia to zespol idealny do grania z kontry. Tam wtlukli Lechowi i w takim ataku czuja sie najlepiej. Dlatego zazwyczaj z Arkami, Piastami i innymi męczy, a z lepszymi pokazuje nieco więcej.