Wyświetl pojedynczy post
podszywacz
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#259
Stary 03.04.2010, 17:33
59 miejsce w rankingu Reprezentacji mówi samo za siebie i to sie odzwierciedla w ligowej kopaninie. Grę naszych nie ma co już komentować, mizerii ciąg dalszy. Otwieram drugiego browara i zasiadam do Wielkich Derbów Europy
Раз два трзы, Туск ухади!
Odpowiedz cytując