Wyświetl pojedynczy post
Mareq
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#258
Stary 03.04.2010, 17:32
Cytat:
ajbardziej cieszy wkurzenie kibiców Legii i Lecha
Mam nadzieję , że normalną większość kibiców cieszą najbardziej 3 pkt potrzebne w walce o mistrza a nie jakieś żałosne żerowanie na stanie emocjonalnym kibiców Legii i Lecha .
Odpowiedz cytując