Temat
:
[23. kolejka] POLONIA Warszawa - WISŁA Kraków, sobota 03.04.2010 16:15
Wyświetl pojedynczy post
tormenthor
Senior Member
Od: 11.2006
Offline
#
251
03.04.2010, 17:28
Issa Ba jest graczem stricte technicznym więc na murawie, na której nie dało się grać, nie mógł zaprezentować nawet 50% swoich umiejętności. Mecz dramatycznie słaby, ale cieszy fart Kasperczaka i oby utrzymał się on aż do samego końca rozgrywek.
tormenthor
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do tormenthor
Znajdź inne posty napisane przez tormenthor