Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#245
Stary 03.04.2010, 17:27
KarLOL napisał(a):Wyświetl post
Jeszcze raz powtarzam, cieszmy się z 3 punktów. Szczęście mają lepsi
Historia juz wiele razy pokazala, ze suma szczescia zawsze wychodzi na zero.
Dzisiaj sie cieszymy.

Swoja droga Wojciechowski tyle kasy topi w tej pilce, ze mogl sie pokusic o wymiane murawy tak jak to zrobili w Poznaniu.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując