KarLOL napisał(a):

|
Jeszcze raz powtarzam, cieszmy się z 3 punktów. Szczęście mają lepsi
|
Historia juz wiele razy pokazala, ze suma szczescia zawsze wychodzi na zero.
Dzisiaj sie cieszymy.
Swoja droga Wojciechowski tyle kasy topi w tej pilce, ze mogl sie pokusic o wymiane murawy tak jak to zrobili w Poznaniu.