Wyświetl pojedynczy post
podszywacz
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#244
Stary 03.04.2010, 17:26
Tenzen napisał(a):Wyświetl post
Marcin Juszczyk! W kolejnym meczu też powinien wyjść w jedenastce, bronił pewnie.

Paweł Brożek... co on robił na boisku a zwłaszcza w podstawowej jedenastce. Kolejny mecz powinien spędzić na trybunach albo jeszcze lepiej na boisku treningowym.
Plus może jakaś kara finansowa za brak zaangażowania. Widać było jak Boguski podbiegał do bramkarza a Brożek...
Jak dla mnie Juszczyk dzisiaj zagrał na podobnym poziomie co zazwyczaj Pawełek. Ale popieram kolegę, Pawełek na ławkę, dobrze mu to zrobi z motywacją.

morgenes napisał(a):Wyświetl post
Idę do Częstochowy
Ja bym za takiego fuksa nawet szedł na kolanach.
Ostatnio edytowane przez podszywacz : 03.04.2010 o godz. 17:30.
Раз два трзы, Туск ухади!
Odpowiedz cytując