Tenzen napisał(a):

Marcin Juszczyk! W kolejnym meczu też powinien wyjść w jedenastce, bronił pewnie.
Paweł Brożek... co on robił na boisku a zwłaszcza w podstawowej jedenastce. Kolejny mecz powinien spędzić na trybunach albo jeszcze lepiej na boisku treningowym.
Plus może jakaś kara finansowa za brak zaangażowania. Widać było jak Boguski podbiegał do bramkarza a Brożek...
|
Jak dla mnie Juszczyk dzisiaj zagrał na podobnym poziomie co zazwyczaj Pawełek. Ale popieram kolegę, Pawełek na ławkę, dobrze mu to zrobi z motywacją.
morgenes napisał(a):

Ja bym za takiego fuksa nawet szedł na kolanach.