(tematu nie da się zmienić, moderatorzy wykazują lenistwo - więc niżej poprawka)
[24. kolejka] WISŁA Kraków - ŚLĄSK Wrocław, wtorek 20.04.2010 18:45
Kolejny mecz na stadionie Hutnika, to ostatnia już próba przed prawdopodobnie najważniejszym meczem tej rundy z Lechem (24 kwietnia).
Śląsk w tym sezonie jako jedyna drużyna w lidze...
nie wygrał meczu na wyjeździe! W 11 meczach 6-krotnie za to remisował. Ledwie 6 strzelonych bramek stanowi (za Cracovią) najgorszy wynik w lidze. W ostatniej kolejce wrocławianie zremisowali w Chorzowie.
Ostatnie mecze:
maj 2009
2:0 (ostatni mecz w mistrzowskim sezonie)
maj 2001
2:2 (z obecnego składu grał wtedy jedynie Paweł Brożek)
Tabela i forma:
Kod:
1. Wisła 23 50 01333
2. Lech 24 49 13133
3. Ruch 23 43 01331
4. Legia 23 42 00130
Możliwe, że góra tabeli zachowa status quo - wszyscy grają
u siebie ze słabszymi drużynami:
Ruch z Odrą,
Legia z Jagiellonią.
Jednocześnie każda strata punktów może być bardzo bolesna.