|
wygrana dzięki Wojciechowskiemu bo pożałował na nową murawe.Gdyby mecz był na normalnym boisku to myśle że zwycięstwo byłoby okazalsze.Podobała mi sie gra Diaza i Alvareza.
Juszczyk chyba powinien zostac na dłużej w bramce.
Ostatnio edytowane przez AYALA : 03.04.2010 o godz. 17:27.
|