Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#241
Stary 03.04.2010, 17:25
wygrana dzięki Wojciechowskiemu bo pożałował na nową murawe.Gdyby mecz był na normalnym boisku to myśle że zwycięstwo byłoby okazalsze.Podobała mi sie gra Diaza i Alvareza.

Juszczyk chyba powinien zostac na dłużej w bramce.
Ostatnio edytowane przez AYALA : 03.04.2010 o godz. 17:27.
Odpowiedz cytując