Incognito2192 napisał(a):

Przeliczyli się z tym boiskiem.
Wymowny gest - Pawełek przytula Przyrowskiego "witaj w elitarnym gronie".
|
Nie będzie w tym ani grama ironii jeśli napiszę, że nikt dziś tak dobrze nie rozumie co czuje Przyrowski jak Mariusz Pawełek.
