Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#240
Stary 03.04.2010, 17:25
Incognito2192 napisał(a):Wyświetl post
Przeliczyli się z tym boiskiem.
Wymowny gest - Pawełek przytula Przyrowskiego "witaj w elitarnym gronie".
Nie będzie w tym ani grama ironii jeśli napiszę, że nikt dziś tak dobrze nie rozumie co czuje Przyrowski jak Mariusz Pawełek.
Odpowiedz cytując