Wyświetl pojedynczy post
arrosmay
Senior Member
 
 
Od: 03.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#238
Stary 03.04.2010, 17:24
Powiem tak:
My nie wygraliśmy tego meczu, to Polonia go przegrała xD
Nie wiem czy zauwazyliscie ale po przyjściu Henia dziwnym trafem zaczynam nam sprzyja fart w końcówka, ale mimo wszystko jakoś mnie to nie martwic
Odpowiedz cytując