Wyświetl pojedynczy post
KarLOL
Junior Member
 
 
Od: 12.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#232
Stary 03.04.2010, 17:22
Panowie odpuśćcie. Gra faktycznie fatalna, miejscami odechciewało się patrzeć, ale wreszcie sprzyja nam szczęście, którego w ostatnim czasie nie mieliśmy.

Od początku było wiadomo, że mecz będzie cięższy, niż się niektórym na tym forum wydaje. Część przewidywała tutaj wyniki po 3 do 0.

Wiadomo, chciałbym, żeby Wisełka rozniosła Polonię 3:0 w ładnym stylu, ale cieszmy się z 3 punktów, które dziś były najważniejsze, w kontekście meczu Lecha z Legią.

Myślę, że to właśnie szansa na ucieczkę jednemu z rywali (a w sprzyjających warunkach obu) związała lekko nogi naszym zawodnikom. Miejscami sprawiali wrażenie, jakby myśleli o tym co stanie się na Bułgarskiej niż o własnym meczu.

Jeszcze raz powtarzam, cieszmy się z 3 punktów. Szczęście mają lepsi
Odpowiedz cytując