|
Panowie odpuśćcie. Gra faktycznie fatalna, miejscami odechciewało się patrzeć, ale wreszcie sprzyja nam szczęście, którego w ostatnim czasie nie mieliśmy.
Od początku było wiadomo, że mecz będzie cięższy, niż się niektórym na tym forum wydaje. Część przewidywała tutaj wyniki po 3 do 0.
Wiadomo, chciałbym, żeby Wisełka rozniosła Polonię 3:0 w ładnym stylu, ale cieszmy się z 3 punktów, które dziś były najważniejsze, w kontekście meczu Lecha z Legią.
Myślę, że to właśnie szansa na ucieczkę jednemu z rywali (a w sprzyjających warunkach obu) związała lekko nogi naszym zawodnikom. Miejscami sprawiali wrażenie, jakby myśleli o tym co stanie się na Bułgarskiej niż o własnym meczu.
Jeszcze raz powtarzam, cieszmy się z 3 punktów. Szczęście mają lepsi
|