Wyświetl pojedynczy post
TSW Fanatyk
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Reymonta 22 (X)/D3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#228
Stary 03.04.2010, 17:21
Świetny mecz, dużo ciekawych akcji, twarda walka, zaangażowanie wszystkich grających...

jedyny minus wybryk przyrowskiego- to on zepsuł widowisko!

a tak na serio mecz bez historii, nie należało się nam to zwycięstwo ale cóż nie będziemy wybrzydzać
I
Odpowiedz cytując