Wyświetl pojedynczy post
massoud
Banita
 
Od: 11.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#224
Stary 03.04.2010, 17:19
Jeżeli w takim stylu obronimy to Mistrzostwo, to ja pitole...

I znowu simny prysznic będzie w Tallinie, Oslo, czy Tibilisi i wszyscy w szoku, ze nasza kaszana nie wystarczy na ambitnych Mistrzów w LM

Z taką grą Mistrz nam się nie należy. Polska Liga to dno - budujcie te stadiony, byle szybko


Przyrowski, przybij piatkę !
Odpowiedz cytując