|
Jeżeli w takim stylu obronimy to Mistrzostwo, to ja pitole...
I znowu simny prysznic będzie w Tallinie, Oslo, czy Tibilisi i wszyscy w szoku, ze nasza kaszana nie wystarczy na ambitnych Mistrzów w LM
Z taką grą Mistrz nam się nie należy. Polska Liga to dno - budujcie te stadiony, byle szybko
Przyrowski, przybij piatkę !
|