Temat
:
[23. kolejka] POLONIA Warszawa - WISŁA Kraków, sobota 03.04.2010 16:15
Wyświetl pojedynczy post
Speedy
Senior Member
Od: 01.2006
Offline
#
221
03.04.2010, 17:18
Mierzejewski: "Liczymy na pawełki"
kto pod kim dołki kopie ten sam w nie wpada..
i mają sebka
Ostatnio edytowane przez Speedy : 03.04.2010 o godz. 17:22.
Speedy
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Speedy
Odwiedź stronę domową użytkownika Speedy!
Znajdź inne posty napisane przez Speedy