Wyświetl pojedynczy post
qchar90
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: katowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#208
Stary 03.04.2010, 17:15
mam nadzieje że ze Ślaskiem wyjdzie w pierwszym skladzie Boguski, Pawel niech odpocznie sobie
pewnie Jirsak zagra w srodku z Ba, bo Soboloewski bedzie odpoczywal za kartki

Odpowiedz cytując