Wyświetl pojedynczy post
lorddavy
Senior Member
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#197
Stary 03.04.2010, 17:12
i dobrze kur*** za ta pier***** murawe sie nalezalo wiesniakom.

to wstyd, zeby na takim czyms grac powinien byc walkower 3:0 za takie dziadostwo

KUUURWAAAAAAAAAA KONIEC!!!
Odpowiedz cytując