|
Ja mam wrażenie że to jakiś sparing. Boisko do d..., gra do d..., atmosfera na trybunach do d... ( chociaż to Polonia W, tam inaczej być nie może) i mam wrażenie, że nasi kopacze grają bo muszą...jeszcze ta "Duma Stolicy" na trybunach... Ja rozumiem,że Święta, ale żeby takie JAJA?
"...Przed meczem fani obu drużyn śpiewają swoje klubowe hymny ;kibice Wisły: Jak długo na Wawelu, kibice Cracovii: Wisła to *****..."
|