Wyświetl pojedynczy post
kot
Senior Member
 
 
Od: 04.2003
Skąd: Witcherland

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#148
Stary 03.04.2010, 16:25
Wygląda na to, że efekt nowego trenera już przestał działać i to co najlepsze z Wisły strony w ostatnich 2 meczach jest już chyba poza nią. Przykro patrzeć na naszych piłkarzy, jak zamiast oczekiwanego wyjścia z dołka piłkarskiego, z meczu na mecz pogrążają się coraz bardziej w miernocie piłkarskiej bez szans na poprawę w tej rundzie, co widać po ich twarzach i zachowaniach. Oni nigdy nie byli wirtuozami piłkarskimi, ale obecnie stali się cieniami samych siebie, bez siły i woli walki czy tym bardziej zwycięstwa. Wisła totalnie nie ma ofensywy i co dziwne, nie ma już żelaznej obrony, która popełnia błędy, jakie jeszcze nigdy dotąd się jej nie przytrafiały aż w takiej skali i formie. Niestety cała drużyna osiąga regres do tej pory niespotykany i wygląda na to, że długotrwały raczej.

Tyle przykrych słów prawdy o naszej grze a teraz trzeba liczyć na jakieś szczęście, że w ataku wpadnie jakikolwiek gol dla Wisły a rezerwowy Juszczyk wybroni wszystkie dwusetki Polonii i tym sposobem Wisła nie straci przewagi w walce o mistrza. Głęboko wierzę, że tak się stanie i trzymam kciuki za to szczęście.
Nie ma rzeczy niemożliwych.
Odpowiedz cytując