s1mone napisał(a):

|
PS, czy ktoś też zauważył, że Łobo zaczął robić zwody do środka, czy mi się przywidziało?:o
|
Cała liga wie że Łobo ma tylko jeden zwód, podobnie chyba jak wzwód i w zalezności od tego jak stoi (Wojciech oczywiście) w tę stronę robi zwód, więc zdarza się też do środka.