Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#140
Stary 03.04.2010, 16:18
MaG* napisał(a):Wyświetl post
****a jak można zezwolić na rozgrywanie meczu na takim gównie bo boiskiem tego nie nazwę.
popieram , tracimy na tym bo lubimy gre po ziemii,a tu sie nei da ,ale skoro sie nei da , to niech graja dzide do przodu i walcza o pilke ,ale naszym sie biegac nei chce
Odpowiedz cytując