MaG* napisał(a):

|
****a jak można zezwolić na rozgrywanie meczu na takim gównie bo boiskiem tego nie nazwę.
|
popieram , tracimy na tym bo lubimy gre po ziemii,a tu sie nei da ,ale skoro sie nei da , to niech graja dzide do przodu i walcza o pilke ,ale naszym sie biegac nei chce