Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#138
Stary 03.04.2010, 16:17
Nie rozumiem tego grania na sile Pawlem Brozkiem w ataku. Skoro sam mowi, ze nie ma formy to niech zagra w ME i tam sie odbuduje i przelamie. Po tym co widzialem w Belchatowie nie sadze zeby Christow gorzej gral.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując