Wyświetl pojedynczy post
7 kotów
P.N.R.I.
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Dogville

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#135
Stary 03.04.2010, 16:16
Zastanawiam się czy Nasza gra wyglądała by gorzej gdyby zamienić pozycjami Juszczyka z Lobodramatem.
Boże, czemuś nas pokaral takimi "futbolistami".
0:0 będzie. Chyba ze znów się Boguski prawie o piłkę zabije.
Boia chi molla !
Odpowiedz cytując