Wyświetl pojedynczy post
Tomgoo
Senior Member
 
 
Od: 09.2004
Skąd: Sokołów Młp.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#134
Stary 03.04.2010, 16:16
Boisko okropne, gra podobnie. Strasznie ogrywają po raz kolejny Alvareza, nie wiem czy Burliga nie byłby słuszniejszym wyborem. Oba Brożki nie istnieją, Pieta to nie skrzydłowy, i nawet poprzednie udane jego mecze na tej pozycji tego faktu nie zmienią. A na Pawła szkoda patrzeć, mimo że o dziwo jest lepiej niż w poprzednim meczu, lecz nadal dno. Natomiast co do Juszczyka, jakby to powiedzieć. Strasznie go obijają, tylko w przeciwieństwie do pewnego filmiku z zimowej górki on stoi w dobrym miejscu. Oby udało się coś wtoczyć...
Odpowiedz cytując