|
Boisko okropne, gra podobnie. Strasznie ogrywają po raz kolejny Alvareza, nie wiem czy Burliga nie byłby słuszniejszym wyborem. Oba Brożki nie istnieją, Pieta to nie skrzydłowy, i nawet poprzednie udane jego mecze na tej pozycji tego faktu nie zmienią. A na Pawła szkoda patrzeć, mimo że o dziwo jest lepiej niż w poprzednim meczu, lecz nadal dno. Natomiast co do Juszczyka, jakby to powiedzieć. Strasznie go obijają, tylko w przeciwieństwie do pewnego filmiku z zimowej górki on stoi w dobrym miejscu. Oby udało się coś wtoczyć...
|